Almara Soap Luxusní sůl do koupele Time to Relax

Almara Soap Luxusní sůl do koupele Time to Relax


Almara Soap

Luxusní sůl do koupele se směsí bylinek. Více

Běžná cena 339 Kč. Ušetříte 15% (51 Kč) 288 Kč
Skladem - U vás za 2 pracovní dny.
ks
Almara Soap

Luxusní sůl do koupele se směsí bylinek. Více

Co je po těžkém dni lepší než relaxační koupel? Pokud se potřebujete uvolnit a načerpat nové síly, připravte si ji s touto uklidňující solí. Má zcela přírodní složení a ekologický skleněný obal s kovovým víčkem, který po jejím spotřebování můžete znovu použít.
Time to Relax je určená hlavně pro uvolnění těla a zklidnění mysli po náročném dni. Obsahuje na minerály bohatou epsomskou sůl, která je proslulá svými zklidňujícími účinky a pomáhá k celkovému uvolnění. Dále obsahuje mořskou sůl, hrubou himálajskou sůl a směs bylinek – slézu, měsíčku, levandule a růže, které vodu přírodně obarví do modra. Směs bylinek je jemně namletá, takže se nemusíte bát ucpání odpadu.
Vysoký podíl rostlinných olejů - slunečnicového a mandlového, zabraňuje vysušování pokožky během koupele. Nádhernou a zároveň zklidňující vůní soli dodávají bylinky a směs esenciálních olejů levandule, eukalyptu a litsey cubeby.

 

SLOŽENÍ A INGREDIENCE

mořská sůl, epsomská sůl, himálajská sůl, květy levandule, slunečnicový olej, mandlový olej, květy slézu, květy růže, květy měsíčku, esenciální olej Litsea cubeba, esenciální olej z levandule, esenciální olej z eukalyptu

Parametry

Hmotnost 500g
Pohlaví muž, žena
Použití koupel
Vůně Eukalyptus, Levandule, Měsíček, Růže