Termosky na pití - Barvy - Šedá

Termoláhve oceníte pro uchování teploty nápojů uvnitř. Můžete si tak dopřát horký čaj na sjezdovce, nebo studený drink na pláži uprostřed parného léta. 

Termosky jsou v rámci láhví a jídelních boxů samostatnou disciplínou. Základem je dvojitá stěna omezující prostup tepla. Nápoje uvnitř termosky tak vydrží dostatečně teplé či studené až po dobu 12 hodin. To jestli zvolíte termosky na pití nerezové, skleněné, nebo dřevěné už je čistě na vkusu a potřebách každého z nás. Jejich pravidelným používáním omezíte vznik odpadů z jednorázových obalů. 

V rámci termosek na pití jsme pro vás připravili skutečné designové extra kousky. Termosky Dopper s unikátním třídílným designem v sobě ukrývají pohárek na pití. Termosky na čaj Lurch mají pro snadnou přípravu integrované sítko. Elephant box, to jsou barevné termo láhve a hrnky v objemech 350, 500 a 750 ml. A Soulbottles? Nerez termoska s originálními grafickými potisky nebo v barvě duhy zazáří. Ve stylovém designu nezůstává pozadu ani populární značka Black + Blum hned s několika typy nerez termosek.