Termohrnky - Barvy - Oranžová

Termohrnky, neboli tumblery, ocení všichni, co pravidelně ráno sedají do auta a šálek horké kávy nebo jiného ranního životabudiče je pro ně nezbytností. 

Nápoje uvnitř termohrnků vydrží díky dvojité stěně dostatečně teplé či studené až po dobu 12 hodin. To, jestli zvolíte malé termosky na kávu nerezové nebo plastové, už je čistě na vkusu a potřebách každého z nás. V rámci tumblerů jsme pro vás připravili skutečné designové extra kousky. Termohrnky Circular and Co jsou vyrobené unikátní technologií z recyklovaných jednorázových kelímků na kávu. Elephant box, to jsou barevné termohrnky z nerez oceli v objemech 350 ml se šroubovacím víčkem. A co na to Lurch? Jejich odpovědí jsou nerezové termohrnky ve stylových vintage barvách s jednoduchým systémem otvírání. Dalším přírůstkem do rodiny tumblerů jsou ty od značky Chic.Mic. Pod samostatnou značkou Bioloco vyrábí sérii produktů z rozložitelných plastů. Tyto tumblery sice udrží teplo či chlad po kratší dobu než nerezová ocel, ale design? Dokonalost. Ve stylovém designu nezůstává pozadu ani populární značka Black + Blum hned s několika typy nerez termosek na jídlo.

Naše termohrnky otevřete za jízdy v autě i levou zadní. Jejich pravidelným používáním omezíte vznik odpadů z jednorázových kelímků na kávu.