Drip It Káva bez kofeinu na cesty ve filtru Peru Rodríguez de Mendoza Decaf

Drip It Káva bez kofeinu na cesty ve filtru Peru Rodríguez de Mendoza Decaf


Drip it

Mít skvělou kávu u sebe kdykoliv, ať už jsme kdekoliv. Stačí mít v kapse pytlík s filtrem vaší oblíbené kávy a horkou vodu po ruce. Více

Běžná cena 395 Kč. Ušetříte 20% (79 Kč) 316 Kč
Varianta neexistuje

ks
Drip it

Mít skvělou kávu u sebe kdykoliv, ať už jsme kdekoliv. Stačí mít v kapse pytlík s filtrem vaší oblíbené kávy a horkou vodu po ruce. Více

Každý milovník kvalitní kávy je na cestách trochu nervózní a přemýšlí, jak si daleko od civilizace připraví šálek svého oblíbeného nápoje. Bezkofeinová káva na cesty ve filtru Drip It je ideálním řešením bez nutnosti použití dripperu. Peru Rodríguez de Mendoza je bezkofeinová káva s nasládlou chutí, vyváženým tělem, s tóny mléčné čokolády a kandovaného pomeranče. Díky přírodnímu procesu odstranění kofeinu (Swiss Water Process = "Švýcarský vodní proces") si uchovala své charakteristické chuťové tóny a na její chuti tak ani nepoznáte, že je bez kofeinu.

  • 100% Arabika bez kofeinu
  • Výběrová peruánská káva s jemnou nasládlou chutí
  • 150 - 200 ml kávy z jednoho filtru za 3 minuty
  • 5 nebo 20 ks v balení

Oblast San Ignacio leží v regionu Cajamarca v severovýchodním Peru, kde se setkávají západní a východní pohoří And a sestupují do Amazonské nížiny. Káva se zde pěstuje v nadmořské výšce od 1000 do 1800 metrů na farmách družstva Cooperativa Agraria Frontera San Ignacio (COOPAFSI). Hlavním posláním družstva je rozvoj konkurenceschopného udržitelného zemědělství s respektem k životnímu prostředí a prosazování lidských, etických a sociálních hodnot. Svým členům družstvo nabízí školení, technickou podporu a také sociální a finanční služby. Družstevníci mohou využít nabídku mikroúvěrů např. na omlazení kávovníků, pořízení vybavení potřebného k pěstování a sklizni, nebo na zdravotní péči. Družstvo také realizuje různé projekty zaměřené například na vzdělání dětí a žen. Zhruba 25 % kávy je pěstováno ženami.

Filtrovaná káva na cesty je absolutně jednoduchá na přípravu. Pytlík s filtrem rozevřete, nasadíte na termosku či hrnek a pomalu přelejete kávu horkou vodou a necháte překapat. Za přibližně 3 minuty máte k dispozici 150 - 200 ml lahodné filtrované kávy.

Ať už jste doma nebo na cestách, nemusíte mít strach, že by vám káva ve filtru Drip It zvlhla, nebo se zkazila. Každá porce je balená do samostatného hermeticky uzavřeného pytlíku s dusíkem. Ten filtrovanou kávu bez kofeinu chrání před světlem, vlhkostí a zabraňuje oxidaci. Svou kávu si tak vychutnáte vždycky čerstvou.