Hygiena a kosmetika - Vůně - Máta

Ať už na parádu, nebo pro vaše zdraví, všechny produkty jsou vyrobené z maximálního množství přírodních surovin a s ohledem na spotřebu zdrojů a energií. 

Z tuhých mýdel a šamponů rozmanitých vůní a barev si najde každý svého favorita. Při výběru je vhodné dbát na typ pleti či vlasů, aby měly přípravky maximální účinek. Jednoduše můžete použít náš filtr na levé straně bočního menu. A pokud si chcete pokožku či vlasy vylepšit, doporučíme vám použít některý z vlasových balzámů, pleťových masek nebo scrubů a pro odstranění staré pokožky. Pro dokonalou vůni s dotekem přírody doporučujeme tuhé deodoranty. Voní po dlouhou dobu. 

Dokonalý chrup by chtěl každý. Ale je tomu potřeba jít naproti, a třeba i přírodní cestou. Zubní a mezizubní kartáčky z bambusu? Ale jistě. Jsou totiž báječné, dlouho vydrží a plasty obchází obloukem. A jdeme mnohem dál. Nylonové zubní nitě nahrazujeme těmi z kukuřičného škrobu a pro dentální hygienu jsme pro vás připravili zubní pasty a tablety vyrobené z maxima přírodních látek.