Bezobalové nakupování - Objem ml - 8000

Hlavní cíl je jeden. Zbavit se zbytečných věcí, mezi které jednorázové mikrotenové sáčky, plastové tašky a papírové ubrousky bezesporu patří. Odpadu vidíme kolem sebe každý den doslova tuny. Opakovatelně použitelné obaly jednoznačně uleví přírodě, ale tak nějak to podvědomě přináší dobrý pocit i nám. Možností náhrady plastových tašek a obalů je celá řada a my vám přinášíme ty, které jsme si sami oblíbili.

Voskované ubrousky a sáčky na potraviny z přírodní bavlny Včelobal či Endless si zamilují děti i dospělí. Udrží potraviny dokonale čerstvé a můžete je používat zas a znova. 

Látkové nákupní tašky a pytlíky pro bezobalové nakupování, to je malá věc s velkým dopadem. Plátěné tašky z BIO bavlny Casa Organica a Elephant Box vám poslouží mnohem líp a opakovaně než hnusné igelitky. Pro bezobalové nakupování jsou ideální plátěné pytlíky na potraviny, nebo nákupní taška Good Ways. A pokud chcete jen na nákup na kole, nebo mít po cestě domů volné ruce, vyzkoušejte Notabag. Spojení nákupní tašky a batohu vám ulehčí s těžkým nákupem.